מי אני מאחורי המסך והמקלדת 
ספיר בנדה

מי אני מאחורי המסך והמקלדת?

נעים מאוד ואיזה כיף שאת כאן!
אני ספיר בנדה, עצמאית, מעצבת אתרים ודפי נחיתה, והיום גם מאמנת אישית.
אני בוגרת בית הספר להכשרת מאמנים One Life של רמי דבורה, ואני גם בוגרת לימודי עיצוב מדיה – UX/UI, למדתי אפיון ועיצוב חוויית משתמש במכללת "ספיר" שבשדרות, שם סיימתי את לימודיי בהצטיינות, בהתמחות של עיצוב אתרים ואפליקציות.

את הדרך שלי בחוויית משתמש התחלתי כבר בצבא, כשהגעתי ליחידה מובחרת של מודיעין שעוסקת בפיתוח תוכנה, שם קיבלתי מקצוע לחיים: בדיקות איכות תוכנה (QA).
בזכות כל הניסיון שרכשתי בלימודים, בצבא, ובאופן פרטני – נוצרה לי חשיבה תלת מימדית לאתרים ולדפי נחיתה, המשלבת עיצוב ממשקים + פיתוח + חוויית לקוח.

היום, לאחר למעלה מ-3 שנות ניסיון כפרילנסרית, ועוד שנתיים של ניסיון כשכירה, מעל 30 דפי נחיתה, מאות לקוחות ויותר מ-100 נשות עסקים שבחרו ללמוד ממני עיצוב ובניית דפי נחיתה (בקורס "עושות אקזיט"), אני יכולה להגיד בביטחון מלא שיש לי את הכלים לעצב עבורך את התוצרים המדויקים ביותר, ביעילות מקסימלית, הקשבה וליווי לאורך כל הדרך, ובהתאמה אישית וייחודית אלייך.

אשמח אם תשאירי לי פרטים בטופס באתר, או באחד מדפי הנחיתה שלי לשירותים השונים שאני מציעה עבורך, ונקבע לנו שיחה טלפונית שבה נגלה איך אפשר לקחת את העסק שלך לשלב הבא.