יאייי! איזה כיף שבחרת להוריד את מדריך המתנה:

עשרת הדיברות ליצירת
דף נחיתה ממיר!

איזה כיף שבחרת להוריד את המדריך שכתבתי על יצירת דף נחיתה ממיר!
אני מניחה שיש לך דף נחיתה שבנית ואת באמת רוצה שהוא יעבוד ויעזור לך להגדיל את ההכנסות ולהגיע ללקוחות שצריכים אותך.

אשתף אותך כאן שהמדריך הזה נוצר מ-3 סיבות:

  1. אחרי שלימדתי מעל ל-100 נשות עסקים איך לבנות, לכתוב ולעצב דפי נחיתה שהם אפקטיביים וממירים – וראיתי אילו טעויות חוזרות על עצמן ומונעות מהן לקבל לקוחות חדשים ולהגדיל את העסק, כמו שדפי נחיתה אמורים לעזור לנו, היה לי חשוב לאגד הכול לכדי מדריך אחד שהוא פשוט תיבת אוצר.
  2. אחוזי ההמרה היום בשוק (המרה = לקוח שהשאיר פרטים והפך להיות לקוח משלם, או לקוח שרק נכנס לדף הנחיתה ובסוף בחר להשאיר פרטים) עומדים על 8%-10% במקרה הטוב.
    אני בעצמי היום עומדת על ממוצע של 75% אחוזי המרה מדפי הנחיתה!
    הלכתי ומידלתי את דפי הנחיתה הממירים ביותר שלי, ויצרתי את הנוסחא שעובדת אצלי. הבנתי מה צריך לקרות בדף נחיתה אחד כדי שהוא יהפוך להיות ממיר.
  3. הקורס הדיגיטלי שלי "עושות אקזיט" לעיצוב ובניית דפי נחיתה, כיום במחיר של כמה מאות שקלים. אמנם בעיניי הוא מחיר נגיש, וככה חשוב לי להשאיר אותו – כי אני מאמינה שכל בעלת עסק צריכה ללמוד אותו וליישם אותו כדי להגדיל את העסק שלה.
    אבל עדיין – אני סבורה ובטוחה שעבור נשות עסקים בתחילת דרכן, זה עדיין לא מחיר נגיש לחלוטין. ולכן, החלטתי להוציא מדריך שהוא חינמי ונגיש לכולן, ומאגד בתוכו את 10 השלבים לדף נחיתה ממיר.
 
אני כולי תקווה שהמדריך יהיה לך לעזר, יכוון אותך ויתן לך את ההבנה, הכלים והפעולות שצריך לבצע בדף הנחיתה הקיים או הבא שלך, על מנת לעשות את הדברים כמו שצריך, בצורה נכונה, ולגרום לדף הנחיתה לעבוד סוף סוף בשבילך.
 
המדריך יישלח אליך למייל באופן אישי ממש בדקות הקרובות (: